021-49076
فایل صوتی
راز های جذب ثروت
 • 2
 • 171
 • 1399/5/7
 • 8972
افزودن به

درباره رازهای ثروت و راز جذب ثروت فوری و قانون جذب پول خیلی صحبت می شود. در مقالات مختلف از زبان انسان های مختلف همواره در رابطه با موضوع جذب ثروت و جذب پول راه هایی بیان می شود. اما اگر یک مقدار دقیق تر به این افراد نگاه کنیم و زندگی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می بینیم که خود این افراد گاها زندگی خیلی خوبی ندارند. این موضوع قابل تاملی می باشد که به چه کسی گوش میدهید.

خیلی مهم است که انسان به حرف انسان های موفق گوش دهد. ارتعاش جذب ثروت و راز جذب پول همواره یکی از پایه ها و نشانه های موفق بودن بیان می شود. فردی که ثروتمند است حتما موفق نیست ولی یکی از عوامل اصلی موفقیت را دارد. قانون جذب پول چیست؟ چگونه ثروتمند شوم و چگونه ثروت را جذب کنم؟

در این ویدیو قصد داریم تا باهم در رابطه با موضوع رازهای ثروتمند شدن صحبت کنیم. وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همواره در تلاش است تا قدمی در جهت بهتر شدن زندگی شما همراهان عزیز بردارد. امیدواریم در این راه موفق باشیم.

2 نظر
درباره این ویدیو نظر دهید
پر کردن این فیلد اجباری است.
پر کردن این فیلد اجباری است.
شماره وارد شده نامعتبر است.
پر کردن این فیلد اجباری است.

نظرات شما

 • noori
  یاسین حصاری

  با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار و ارجمندم جناب ملک پور عزیز، بنده سوالی داشتم اینکه در طول روز چه اقداماتی را باید با برنامه انجام بدیم تابه آنچه میخواهیم برسیم؟

  • noori
   پاسخ کارشناس

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به سوالی که می فرمایید شما اول باید تعیین کنید در طول روز چه کارهایی را می خواهید به انجام برسانید بهترین زمان برای این کار هم شب قبل است که شما لیست کارهای فردا را بنویسید و به ترتیب الویت آنها را مرتب کنید یادتان باشد که سعی کنید سخت ترین کار را اول صبح انجام بدهید نکته بعدی این است که شما باید این لیست را همراه خود داشته باشید تا هر وقت چشمتان به آن می افتد یک یادآوری باشد که به سراغ کارهایی که انجام می دهید بروید و هر کاری را هم که انجام دادید یک تیک مقابل آن بزنید. موفق باشید